TOPUZ İMALAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirz ?
Fabrika adres : Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 6.Cadde No:15 Döşemealtı/ANTALYA
Tel: +90 242 258 02 68
Faks : +90 242 258 02 98
e mail: info@topuzltd.com

Şube 1 adres : Sanayi Sitesi 684. Sk. No:20 Muratpaşa/ANTALYA
Tel : +90.242.345 36 47
Fax : +90.242.346 09 10

Şube 2 adres : Akdeniz Sanayi Sitesi 5024.Sokak No:18 PTT karşısı Kepez/ANTALYA
Tel&Faks: +90 242 221 53 55

Web : www.topuzltd.com
Adınız ve Soyadınız
Email Adresiniz
Mesajınız

VERDİĞİMİZ HİZMETLER VE ÜRETİMLERİMİZ

Sizlere Neler Sunuyoruz ve Üretim Kapasitemiz Ne Durumda ?
AHŞAP KESİM
Ahsap kesici takım imalatı konusunda Türkiyenin en büyük makine parkına sahip olan firmamız her zaman daha ileriye gidebilmek için yatırımlarını bir gelenek haline getirerek temkinli büyümesine devam etmektedir. Her geçen yıl sektörde yerini daha da sağlamlaştırarak kurduğu uzman kadrosu ile en kaliteli ürünleri siz değerli çözüm ortaklarımıza sunmaktadır.

Kesici takımda başarının bir tesadüf olmadığının bilincinde olan firmamıza bu sene içerisinde yeni gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiyede hiç olmayan hatta dünya çapında sayılı firmaların sahip olduğu teknolojiyi bünyesine katarak sektörde söz sahibi olduğunu bir kez daha kanıtlamış, ürettiği kesici takımların hassasiyet derecesini rakiplerinin ulaşamayacağı noktalara taşımıştır.
METAL KESİM
Firmamız 1985 yılından beri ağırlık verdiği ahşap kesici takımlar imalatındaki bilgi ve tecrübesini metal işleme sektörüne de aktarmaktadır.

Her geçen gün ürün gamını genişletmekte ve özellikle 12 senedir yaptığı PCD kesici takımlar imalatını daha da güçlendirerek ülkemizin yurt dışına olan bağımlılığını ortadan kaldırmaya başlamıştır.

Özel kesici takım imalatı konusunda gerek teknolojisi ve gerek tecrübesi ile taleplere en kısa zamanda cevap vermektedir.

Çözüm ortağı olduğu firmaların , imalat hızlarını ve kalitelerini yücelterek ihracatta daha da fazla söz sahibi olmaları yolunda büyük katkılarda bulunmaktadır.
FABRİKAMIZ'DA ÜRETİM
Firmamızdaki üretim sürecinin başlangıcından bitiş anına kadar geçen her adımda daima müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır..Firmamız her zaman için öz sermaye ile yol almıştır, ve firma kurucularımız başta İbrahim Topuz ve daha sonra oğulları Aydın ve Muhittin Topuz'un her zamanda dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutarak büyük bir titizlikle sürekli işlerinin başında olması sayesinde bugünlere kadar gelmiştir.

Topuz İmalat'ın gelişmesi ve büyümesi için hiçbir zaman yenilikleri göz ardı etmemişlerdir.

Onların sayesinde en gelişmiş teknoloji ve ustalık zihniyetindeki kalite anlayışı ile ürettiğimiz her kesici takıma gereken en büyük ilgiyi göstererek siz tüketicilerimize gururla sunuyoruz.

DAİMA DAHA İYİ BİR ÜRETİM HEDEFİ

Sürekli Gelişen Makina Teknolojimiz ve Üretim Kapasitemiz ile Daima En İyi Hizmeti Va

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. şu anda teknolojinin son ürünleri olan makinalarıyla bu sektördeki haklı yerini devam ettirmekte ve öncülüğünü götürmektedir.TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. bundan sonra da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet ve ürün kalitesini devamlı arttırmayı hedeflemektedir..

Tasarım ve Kodlama | Tashandesign