TOPUZ LTD HAKKINDA...

Ahşap Kesici Takım İmalatı

Topuz imalat sanayi Ltd. Şti. İş hayatına 1945 yılında bıçak üretimi, bıçak bileme, bıçak yenileme işleri ile Antalya'da başlamıştır. 1985 yılında ahşap kesici takımları imalatına ağırlık verme kararı alarak imalat sanayindeki hayatını bugüne kadar devam ettirmiştir. İlkelerinin en başında müşteri memnuniyeti gelmektedir ve bu nedenle de daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına yeni yatırımlar yapmaktan hiçbir zaman kaçınmamaktadır.Hedefimiz, doğru ve ihtiyaçlara yönelik yapılan yatırımlarla daima daha iyi, daha kaliteli ve teknolojinin el verdiği son noktada bir üretim yapmak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.. Nitekim Topuz Ltd. Şti. bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlarla şu anda teknolojinin son ürünleri olan makinaları ve yüksek üretim kalitesi sayesinde bu sektördeki hak ettiği öncü konumuna uzun zaman önce ulaşmış ve şuanki öncülüğünüde sürdürmektedir...

VERDİĞİMİZ HİZMETLER VE ÜRETİMLERİMİZ

Sizlere Neler Sunuyoruz ve Üretim Kapasitemiz Ne Durumda ?
AHŞAP KESİM
Ahsap kesici takım imalatı konusunda Türkiyenin en büyük makine parkına sahip olan firmamız her zaman daha ileriye gidebilmek için yatırımlarını bir gelenek haline getirerek temkinli büyümesine devam etmektedir. Her geçen yıl sektörde yerini daha da sağlamlaştırarak kurduğu uzman kadrosu ile en kaliteli ürünleri siz değerli çözüm ortaklarımıza sunmaktadır.

Kesici takımda başarının bir tesadüf olmadığının bilincinde olan firmamıza bu sene içerisinde yeni gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiyede hiç olmayan hatta dünya çapında sayılı firmaların sahip olduğu teknolojiyi bünyesine katarak sektörde söz sahibi olduğunu bir kez daha kanıtlamış, ürettiği kesici takımların hassasiyet derecesini rakiplerinin ulaşamayacağı noktalara taşımıştır.

Bu Bölüm Şuan Güncellenmektedir.

METAL KESİM
Firmamız 1985 yılından beri ağırlık verdiği ahşap kesici takımlar imalatındaki bilgi ve tecrübesini metal işleme sektörüne de aktarmaktadır.

Her geçen gün ürün gamını genişletmekte ve özellikle 12 senedir yaptığı PCD kesici takımlar imalatını daha da güçlendirerek ülkemizin yurt dışına olan bağımlılığını ortadan kaldırmaya başlamıştır.

Özel kesici takım imalatı konusunda gerek teknolojisi ve gerek tecrübesi ile taleplere en kısa zamanda cevap vermektedir.

Çözüm ortağı olduğu firmaların , imalat hızlarını ve kalitelerini yücelterek ihracatta daha da fazla söz sahibi olmaları yolunda büyük katkılarda bulunmaktadır.
FABRİKAMIZ'DA ÜRETİM
Firmamızdaki üretim sürecinin başlangıcından bitiş anına kadar geçen her adımda daima müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır..Firmamız her zaman için öz sermaye ile yol almıştır, ve firma kurucularımız başta İbrahim Topuz ve daha sonra oğulları Aydın ve Muhittin Topuz'un her zamanda dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutarak büyük bir titizlikle sürekli işlerinin başında olması sayesinde bugünlere kadar gelmiştir.

Topuz İmalat'ın gelişmesi ve büyümesi için hiçbir zaman yenilikleri göz ardı etmemişlerdir.

Onların sayesinde en gelişmiş teknoloji ve ustalık zihniyetindeki kalite anlayışı ile ürettiğimiz her kesici takıma gereken en büyük ilgiyi göstererek siz tüketicilerimize gururla sunuyoruz.

DAİMA DAHA İYİ BİR ÜRETİM HEDEFİ

Sürekli Gelişen Makina Teknolojimiz ve Üretim Kapasitemiz ile Daima En İyi Hizmeti Va

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. şu anda teknolojinin son ürünleri olan makinalarıyla bu sektördeki haklı yerini devam ettirmekte ve öncülüğünü götürmektedir.TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. bundan sonra da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet ve ürün kalitesini devamlı arttırmayı hedeflemektedir..

Tasarım ve Kodlama | Tashandesign